Dobre i nasze
Najlepsza jakość z naszych pól
AGRO
Menu

O firmie


Wytwórnia Pasz i Koncentratów AGRO-Kocięba jest rodzinną firmą z ponad 30-letnią historią obecności na rynku. Stały rozwój, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych produktów, przyczyniły się do osiągnięcia obecnie wysokiej pozycji na rynku lokalnym.

 

Jesteśmy znani z wysokojakościowych pasz zapewniających dobrostan zwierząt oraz wysoką efektywność produkcji zwierzęcej, specjalizujemy się w produkcji pasz i koncentratów dla drobiu, trzody chlewnej, bydła i innych zwierząt. Ponadto oferujemy naszym klientom szeroki wybór materiałów budowlanych, nawozów, opału, środków ochrony roślin oraz materiałów do produkcji rolnej, jak również usługi transportowe.


Firma AGRO-Kocięba poza siedzibą główną w Czarnocinie, gdzie odbywa się produkcja pasz dla zwierząt, sprzedaż, a także znajduje się zarząd Firmy, posiada filię w miejscowości Rokiciny Kolonia oraz szereg punktów sprzedaży w województwie łódzkim.

W latach 2010-2012 została przeprowadzona modernizacja wytwórni pasz. Unowocześniono linię produkcyjną, zakupiono nowe urządzenia usprawniające procesy produkcyjne, zainstalowano sprzęt do sterowania procesem produkcji i magazynowania, rozbudowano obiekty magazynowe oraz powierzchnie biurowe. Zakupiono kolejne środki transportu, by usprawnić organizację dostaw towarów do klientów. Innowacyjne rozwiązania zastosowano także w zakresie aparatury kontrolnej i pomiarowej, co przekłada się obecnie na bardzo dokładną kontrolę jakości zarówno wykorzystywanych do produkcji surowców, jak i gotowych wyrobów paszowych.


Kluczem do sukcesu firmy AGRO-Kocięba  jest wieloletnie doświadczenie właściciela Firmy, kadry zarządzającej i pozostałego personelu, jak również stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, analiza tendencji rynkowych oraz potrzeb klientów, doskonalenie programu żywienia zwierząt, a także innowacyjne rozwiązania stosowane w procesie produkcyjnym. Nasz rozwój i osiągnięcia potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody, którymi nas nagrodzono.


Zapraszamy do wspólpracy!