Dobre i nasze
Najlepsza jakość z naszych pól
AGRO
Menu

Nagrody i certyfikaty


Bardzo miło nam poinformować, że w dn. 14.06.2016 r. właściciel firmy AGRO-Kocięba, pan Bogdan Kocięba wraz z małżonką odebrali z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy zaszczytny tytuł I wicemistrza krajowego AgroLigi 2015 w kategorii Firmy. Laur ten oznacza znalezienie się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw agrobiznesowych funkcjonujących na rynku.

Od 2009 roku Firma AGRO-Kocięba co roku jest laureatem nagrody w rankingu Galeze Biznesu. Niezwykle miło jest nam znajdować się w gronie firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Od 2009 roku nieprzerwanie uczestniczymi w programie Rzetelna Firma i udostępniamy naszym klientom oraz kontrahentom szereg informacji świadczących o naszej rzetelności.

 

 

W 2012 roku uzyskaliśmy Nagrodę Gospodarczą Województwa Łódzkiego, która jest wyrazem uznania dla firm, gospodarstw rolnych oraz twórców z województwa łódzkiego, którzy są liderami rozwoju ekonomicznego województwa łódzkiego.

 


W 2013 roku zostało nam przyznane Godło Najwyższa Jakość Quality International 2013 w kategorii produkt najwyższej jakości za czterofazowy program żywienia kurcząt AGROFIT.

 

 

 

W 2014 roku kolejna linia naszych produktów - czterofazowy program żywienia trzody chlewnej Program Mięsny otrzymała Godło Najwyższej Jakości Quality International 2014.