Dobre i nasze
Najlepsza jakość z naszych pól
AGRO
TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA


KONIE

KONIE

KONIE


KRÓLIKI

KRÓLIKI

KRÓLIKI


Menu

Kariera


Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

 


Doradca Klienta

Miejsce pracy: województwo łódzkie


Od kandydatów oczekujemy:


 • Znajomości branży rolniczej
 • Inicjatywy i umiejętności samodzielnego działania
 • Aktywności i zaangażowania w podejmowane działania
 • Wysokiej motywacji i orientacji na osiąganie wyników
 • Prawa jazdy kat. B
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy


Obowiązki na proponowanym stanowisku:


 • Samodzielne realizowanie strategii handlowej firmy
 • Rozwijanie współpracy z aktualnymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych klientów
 • Dbanie o dobre relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy
 • Systematyczna analiza rynku, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji
 • Praca zarówno w trybie stacjonarnym jak i terenowym


Zapewniamy:


 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
 • Motywacyjny system wynagradzania ściśle powiązany z wynikami pracy
 • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy)
 • Pakiet ubezpieczeń
 • Posiłki regeneracyjne

Osoby spełniające wyżej wymienione kryteria i zainteresowane podjęciem pracy w  firmie AGRO-Kocięba
proszone są o wysyłanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) na adres rekrutacja@agro-kocieba.pl
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aby wziąć udział w rekrutacji konieczne jest dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę AGRO- Kocięba, Bogdan Kocięba dodatkowo proszę o zamieszczenie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla celów przyszłych rekrutacji”. 


 

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba z siedzibą w Czarnocinie, ul. Główna 160, Regon: 590428057, NIP: 7730003635. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@agro-kocieba.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.

 

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@agro-kocieba.pl.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.