Dobre i nasze
Najlepsza jakość z naszych pól
AGRO
Menu

Kariera


Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska (praca w pełnym wymiarze, Umowa o pracę lub B2B):

Kierowca  C+E

Częste pauzy w domu, stałe trasy w Polsce

Miejsce pracy: Czarnocin k.  Łodzi


Cechy kandydata:

 

 • Prawo jazdy C+E
 • Karta kierowcy
 • Kurs na przewóz rzeczy
 • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
 • Mile widziane ważne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych
 • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w transporcie
 • Odpowiedzialność za powierzone zadania 

 

Zakres obowiązków:

 

 • Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu krajowym
 • Dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań
 • Dbałość o powierzony sprzęt i samochód

 

Co oferujemy? 

 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej o silnej pozycji na rynku
 • Atrakcyjny, terminowy system wynagradzania w oparciu o wybraną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B)
 • Pakiet ubezpieczeń oraz świadczeń okolicznościowych
 • Przyjazną atmosferę pracy
 • Częste pauzy w domu! 


Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@agro-kocieba.pl

lub kontakt pod numerem telefonu 697 808 808.


Aby wziąć udział w rekrutacji konieczne jest dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę AGRO- Kocięba, Bogdan Kocięba dodatkowo proszę o zamieszczenie klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla celów przyszłych rekrutacji”. 


 

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba z siedzibą w Czarnocinie, ul. Główna 160, Regon: 590428057, NIP: 7730003635. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@agro-kocieba.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.

 

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@agro-kocieba.pl.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.