Logo strony
skontaktuj się z namiSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 44 616-60-00
TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA


KONIE

KONIE

KONIE


KRÓLIKI

KRÓLIKI

KRÓLIKI


Menu

Kariera


Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

 


Laborant/ka

Miejsce pracy: Czarnocin k.  Łodzi

 

Obowiązki na proponowanym stanowisku:

 • ocena jakości i selekcja materiałów paszowych
 • kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych
 • wykonywanie analiz fizykochemicznych
 • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami (ISO 22000)


Od kandydatów oczekujemy:

 • chęci rozwoju, inicjatywy i umiejętności samodzielnego działania
 • aktywności i zaangażowania
 • zdolności organizacyjnych oraz analitycznego myślenia
 • umiejętności przewidywania i planowania
 • umiejętności pracy pod presją czasu
 • preferowane wykształcenie zootechniczne, biologiczne, rolnicze i doświadczenie na podobnym stanowisku


Zapewniamy: 

 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Atrakcyjny, terminowy system wynagradzania w oparciu o umowę o pracę
 • Pakiet świadczen socjalych (np. świadczenie świąteczne)
 • Pakiet ubezpieczeń i posiłki regeneracyjne
 • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
 • Przyjazną atmosferę pracy


Osoby spełniające wyżej wymienione kryteria i zainteresowane podjęciem pracy w  firmie AGRO-Kocięba proszone są o wysyłanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) na adres rekrutacja@agro-kocieba.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 609-487-247

Aby wziąć udział w rekrutacji konieczne jest dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.”


W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę AGRO- Kocięba, Bogdan Kocięba dodatkowo proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO- Kocięba, Bogdan Kocięba z siedzibą w Czarnocinie, ul. Główna 160  w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”


 

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba z siedzibą w Czarnocinie, ul. Główna 160, Regon: 590428057, NIP: 7730003635. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych, który możliwy jest poprzez adres mailowy: iod@agro-kocieba.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.

 

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego lub wycofania zgody, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres iod@agro-kocieba.pl.

Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.