Kontakt

AGRO- Kocięba, Bogdan Kocięba
ul. Główna 160
97-318 Czarnocin
tel. 0-44 616-60-00
fax. 0-44 616-58-96
e-mail: kontakt@agro-kocieba.pl

 

Filia Rokiciny

ul. Łódzka 1
97-221 Rokiciny
tel. 0-44 719-51-27
fax. 0-44 719-51-01
e-mail: rokiciny@agro-kocieba.pl

 

Właściciel - Bogdan Kocięba

e-mail: bk@agro-kocieba.pl
 
 
Zamówienia i logistyka
 
Anna Bojanowska
tel. kom. 607-225-355
e-mail: a.bojanowska@agro-kocieba.pl

Sprzedaż

tel.0-44 61-66-000
e-mail: sprzedaz@agro-kocieba.pl

Zaopatrzenie

Marcin Deka
tel./fax. 0-44 616-58-06
tel. kom. 0-609-523-602
e-mail: zaopatrzenie@agro-kocieba.pl

 

Sprzedaż hurtowa i zaopatrzenie

Małgorzata Szporak
tel. kom. 609-444-019
e-mail: sh@agro-kocieba.pl

 

Kierownik produkcji

Tomasz Kowalski
tel. kom. 695-111-721
e-mail: produkcja@agro-kocieba.pl

 

Specjalista ds. żywienia drobiu

Andrzej Dąbrowski
tel. kom. 691-222-107
e-mail: a.dabrowski@agro-kocieba.pl

 

Specjalista ds. żywienia trzody

Karolina Kowalska
tel. kom. 605-223-907
e-mail: k.kowalska@agro-kocieba.pl

 

Specjalista ds. żywienia bydła

Jakub Sobieszek 
tel. kom. 609-808-850
e-mail: j.sobieszek@agro-kocieba.pl

 

Dział rolny

Mariusz Florczyk
tel./fax. 0-44 616-53-95
tel. kom. 0-609-554-792
e-mail: rolny@agro-kocieba.pl

 

Kontrola jakości

Justyna Szymor
tel. kom. 0-609-487-247
e-mail: kj@agro-kocieba.pl
 

Księgowość

e-mail: ksiegowosc@agro-kocieba.pl


Dział kadr

e-mail: kadry@agro-kocieba.pl

 

wizytówka firmy (vCard) [co to jest?]

v-card

 

koordynaty GPS [co to jest?]

koordynaty gps