Logo strony
skontaktuj się z namiSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 44 616-60-00
TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA

TRZODA CHLEWNA


KONIE

KONIE

KONIE


KRÓLIKI

KRÓLIKI

KRÓLIKI


Menu

Kontakt

Wytwórnia Pasz i Koncentratów

AGRO- Kocięba 

ul. Główna 160
97-318 Czarnocin

tel. 0-44 616-60-00
fax. 0-44 616-58-96

e-mail: kontakt@agro-kocieba.pl

tel. 0-44 61-66-000
e-mail: sprzedaz@agro-kocieba.pl

Beata Judzińska-Sułkowska

tel. kom. 609-888-922

e-mail: b.sulkowska@agro-kocieba.pl 

Andrzej Dąbrowski
tel. kom. 691-222-107
e-mail: a.dabrowski@agro-kocieba.pl   - woj. łódzkie -wschód

Andrzej Chmiel
tel. kom. 609-555-433
e-mail: a.chmiel@agro-kocieba.pl - woj. łódzkie - zachód

 

Karolina Kowalska
tel. kom. 605-223-907
e-mail: k.kowalska@agro-kocieba.pl

Jakub Sobieszek
tel. kom. 609-808-850
e-mail: j.sobieszek@agro-kocieba.pl - woj. łódzkie północ

Szymon Bartyzel
tel. kom. 609-777-589
e-mail: s.bartyzel@agro-kocieba.pl - woj. łódzkie południe

Mateusz Turek

tel. kom. 609-554-793

e-mail: sprzedaz@agro-kocieba.pl

Anna Bojanowska
tel. kom. 607-225-355
e-mail: a.bojanowska@agro-kocieba.pl

Tomasz Kowalski
tel. kom. 695-111-721

e-mail: produkcja@agro-kocieba.pl

Małgorzata Szporak
tel. kom. 609-444-019
e-mail: sh@agro-kocieba.pl

Marcin Deka
tel./fax. 0-44 616-58-06
tel. kom. 0-609-523-602
e-mail: zaopatrzenie@agro-kocieba.pl

tel. kom. 609-554-872
tel. kom. 609-487-247
e-mail: laboratorium@agro-kocieba.pl

Księgowość:

e-mail: ksiegowosc@agro-kocieba.pl


Dział Kadr:

e-mail: kadry@agro-kocieba.pl

Dominik Piasta

tel.kom. 0-609-888-455

e-mail: windykacja@agro-kocieba.pl

Mariusz Florczyk
tel./fax. 0-44 616-53-95
tel. kom. 0-609-554-792
e-mail: rolny@agro-kocieba.pl

ul. Łódzka 1
97-221 Rokiciny

tel. 0-44 719-51-27

e-mail: rokiciny@agro-kocieba.pl


Formularz kontaktowy


* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane