Logo strony
skontaktuj się z namiSKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: TEL. 44 616-60-00
TRZODA CHLEWNA

KONIE

KONIE

KONIE

KRÓLIKI

KRÓLIKI

KRÓLIKI

Kariera

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Inicjatywy i umiejętności samodzielnego działania
  • Aktywności i zaangażowania w podejmowane działania
  • Wysokiego poziomu koncentracji, kreatywności i wyobraźni
  • Wysokiej motywacji i orientacji na osiąganie wyników
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie wyższe charakterystyczne dla branży firmy (rolnicze,  zootechniczne, weterynaryjne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Obowiązki na proponowanym stanowisku:

  • Prowadzenie profesjonalnego serwisu doradczego dla klientów firmy w zakresie produktów, technologii i techniki prowadzenia produkcji zwierzęcej oraz ekonomiki żywienia zwierząt
  • Utrzymywanie współpracy z aktualnymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o dobre relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy
  • Systematyczna analiza rynku, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagradzania ściśle powiązany z wynikami pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Osoby spełniające wyżej wymienione kryteria i zainteresowane podjęciem pracy w  firmie AGRO-Kocięba proszone są o wysyłanie aplikacji (CV + List Motywacyjny) na adres rekrutacja@agro-kocieba.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Agro-Kocięba zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).